watermark logo

Up next


BMW X7 czy Range Rover: Testujemy te LUKSUSOWE SUVy!

1 Views· 03/12/23
florentinahoff
florentinahoff
2 Subscribers
2

Podoba Ci się ten film? W takim razie subskrybuj carwow Polska i uderz w ikonkę dzwoneczka, aby dostać powiadomienie przy kolejnym naszym filmie!
.............................................................
Dzięki https://www.romansinternational.com/ za wypożyczenie Range'a!

Jeśli chodzi o luksusowe 7-miejscowe SUV-y, nie ma nic lepszego niż BMW X7 i Range Rover LWB!

Pytanie brzmi - Jeśli chcesz wydać pieniądze na wysokiej jakości SUV-a, który powinieneś wybrać? Cóż, Mat jest tutaj, aby przeprowadzić Cię przez tych dwóch pretendentów, aby zobaczyć, który jest najlepszy!

Jeśli chodzi o design, te dwa są całkiem różne od siebie, ale nadal wyglądają dobrze z zewnątrz. Nie tylko oba są imponujące ze względu na ich rozmiar, ale oba udaje się wyróżnić. Range Rover wygląda wyrafinowanie od przodu do tyłu, natomiast BMW X7 wygląda imponująco z agresywnym przodem.

Oba samochody posiadają również wysokiej jakości wnętrze. Kabina X7 jest pokryta wysokiej jakości materiałami, a ta zmodernizowana edycja jest wyposażona w całkowicie nowy ekran i system infotainment BMW - ten sam, który można znaleźć w nowym iX. Jest on pozbawiony wielu fizycznych przycisków, a niemal większość elementów sterujących jest zarządzana w obrębie ekranu. Range Rover również posiada całkowicie nowy system infotainment, połączony z dużym ekranem infotainment na desce rozdzielczej. Ma więcej fizycznych przycisków niż BMW, ale niestety można znaleźć kilka kawałków plastikowych wykończeń.

Oba samochody są dostępne z różnymi opcjami silnikowymi, a topowym silnikiem w obu przypadkach jest 4,4-litrowy twin-turbo V8. Jednakże, podczas gdy Range Rover może produkować 523 KM, BMW jest nieco wyższy w mocy, z 530 KM.

Na koniec mamy jeszcze cenę. Oczywiście żaden z samochodów nie jest tani, ale podczas gdy zakres BMW X7 zaczyna się od 85,000 funtów, Range Rover jest nieco wyższy, na 107,000 funtów! Jeśli chcesz dwa samochody, które mamy tutaj, będą one kosztować £ 116,000 i £ 127,000 odpowiednio.

Więc który jest najlepszy - X7 M60i, czy Range Rover LWB? Daj nam znać, który z nich wybrałbyś w komentarzach, a następnie usiądź wygodnie i dołącz do Mat'a, aby zobaczyć ten dogłębny test grupowy!

Rozdziały
00:00 Intro
00:12 Cena
00:45 Wygląd
02:20 Wnętrze
05:04 Tylne siedzenia
06:44 Ostatni rząd foteli
09:35 Bagażnik
10:57 Pozycja za kierownicą
11:42 Silniki
12:34 0-100
13:21 Jazda RR
15:58 Jazda BMW
18:19 Werdykt
............................................................
Instagram – http://www.instagram.com/carwow

Tiktok - https://www.tiktok.com/@carwow

Facebook – http://www.facebook.com/carwowuk

Twitter – http://www.twitter.com/carwowuk

Nasz Newsletter – http://bit.ly/carwow-Newsletter

Show more

 0 Comments sort   Sort By


Up next